Oferujemy sprzedaż węgla najwyższej jakości. Każdy nasz produkt opałowy cechuje się wysoką kalorycznością, a przy tym niską zawartością siarki i popiołu. Dzięki temu możemy poszczycić się węglem wyjątkowo wydajnym, o znakomitych parametrach spalania, które powodują zmniejszenie kosztów związanych z wytwarzaniem energii w przeliczeniu na jednostkę, opłatami ekologicznymi czy też utylizacją popiołu. Proponujemy opał w konkurencyjnych cenach, których wysokość idzie w parze z jakością oferowanych produktów, nieporównywalną do tanich paliw. Każdy klient zyskuje więc gwarancję otrzymania wysokogatunkowego towaru.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferujemy każdy sortyment węgla kamiennego: węgiel orzech, miał węglowy i inne rodzaje opału luzem, w bigbagach oraz w workach, w zależności od zapotrzebowania. Węgiel workowany zapewnia wyjątkową czystość w kotłowni i na posesji, pozwalając zarazem na dokładne dozowanie paliwa do zasobnika w układzie CO. Aby utrzymać wysoką jakość produktu, węgiel workowany chronimy przed warunkami atmosferycznymi (przed wilgocią lub nadmiernym nasłonecznieniem), przechowując go m.in. w halach i pod wiatami. Na jednym z naszych składów posiadamy również specjalnie zaprojektowaną w tym celu suszarnię.
W naszej ofercie można znaleźć węgiel groszek, a także ekogroszek typu Standard i Extra, będący najczystszym ekogroszkiem na rynku, bez cienia kamienia, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii wzbogacania węgla.

Nasz węgiel odważany jest przy użyciu precyzyjnych, legalizowanych wag, co gwarantuje dokładnie taką ilość opału, jaką Państwo zakupiliście. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej linii technologicznej do przesiewania węgla, zapewniamy odpowiednią granulację oraz brak podziarna w układzie CO.

Wszystkie sprzedawane przez nas paliwa znakomicie się wypalają, nie mają tendencji do smolenia, koksowania czy też wytrącania zbyt dużej ilości sadzy. Na każdy węgiel i miał posiadamy odpowiedni certyfikat jakości.